Amoena Dış Meme Protezi

Mastektomi ameliyatları sonrasında bir kadın için en önemli moral kaynağı kendini yeniden sağlıklı ve mutlu hissetmesini sağlayacak dış görünüştür. Amoena, 38 senelik profesyonel geçmişiyle mastektomi ameliyatı olmuş kadınların kişisel ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünler ve hizmetler sunan uluslararası bir firmadır. Meme protezleri, çekici ve rahat iç çamasırları ve mayolar bu desteğin en önemli parçalarıdır.

Mastektomi ameliyatı

 

Natura. %25 e varan hafiflik Patentli iki katlı dizayn,yumuşak ve esnek şekil Büyük memeli kadınlara ekstra rahatlık Hızla vücut ısısına uyum sağ%25 e varan hafiflik Patentli iki katlı dizayn,yumuşak ve esnek şekil Büyük memeli kadınlara ekstra rahatlık Hızla vücut ısısına uyum sağlar.

 

 

Mastektomi ameliyatı

 

Contact. Cilde doğrudan yapışır ve vücut ile birlikte hareket eder Öne doğru eğildiginizde de yerinden hiç hareket etmez Omuzlardaki baskı hissini giderir,özellikle büyük gögüslü ve lenf ödemi olan kadınlar için önemli bir üründür. Hipoalerjenik yapışkanlı yüzey Hareketlerinizde özgürlük ve rahatlık hissi (ameliyattan minimum 6 ay sonra kullanılmalıdır).

 

 

Mastektomi ameliyatı

 

Essential. Dogal hareket Hassas ameliyay bölgesine zarar vermeden,gögüs duvarına rahatça ve hafifçe oturur. Doğal görünümlü silikondan ön yüz ve yumuşak bir arka yüzeye sahiptir.

 

 

 Mastektomi ameliyatıMastektomi ameliyatıAmoena Frances Sütyen

-Meme büyütme ve küçültme ameliyatları sonrasında kullanılır.

-Önden kopçalıdır ve dikişsizdir.

-%83 koton, %17 elastandır.

-Alerji yapmaz.

 

 

 

 

  

Amoena Dis Meme Protezleri, Ic Camasirlari, Mayolar Tiklayiniz!

Cevizli Mah. Karabük Cad. NO: 22/1 Kartal /İSTANBUL
0216 383 58 23