Tek Parça Kolostomi İleostomi Torbaları

Tek Parça Kolostomi İleostomi Torbaları

 

Alterna Free tek parça kolostomi torbalarının yapışkanı iki farklı yapışkanın özel spiral yapıda rulo haline getirilmesi ile oluşmuştur. Birinci tabaka yapışma özelliği verir, diğer tabaka ise ciltteki nemi absorbe eder. 3 parçalı filtre ile sürekli gaz filtrasyonu sağlar, bu özellik ayrıca torbanın daha uzun kullanılmasını sağlar. Torbada oluşabilecek balonlaşmayı önler ve istenmeyen kokuları yok eder.

Kolostomi

Ürün Tanımı

Alterna [Yeni Nesil] 1 parçalı kapalı ürün, yapışkan ile torbanın kalıcı şekilde biraraya gelmesiyle oluşturulmuştur. Torba değiştirilirken ürünün tamamı çıkarılır ve yenisi ile değiştirilir.

Alterna [Yeni Nesil] 1 parçalı kapalı ürünler düz veya konveks adaptörlerle sunulur. Geniş ürün yelpazesi, önceden kesilmiş veya özelleştirilebilen açıklık boyutlarına sahip ürünlerden ve şeffaf veya opak renklerde sunulan çeşitli ebatlardaki torbalardan oluşmaktadır.

Kolostomi

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cildinize güvenli şekilde yapışır

  • Cildinizdeki nemin emilimini sağlar - cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar

Rahat ve gizlenebilir torba

Alterna 1 parçalı kapalı ürün, rahatlık ve gizlenebilir kullanım sunmak üzere tasarlanmış özelliklere sahiptir:

  • Etkili filtre - Entegre üç tabakalı filtre, torbanın yukarı doğru şişmesi ve gereksiz çıkıntı yapması riskini ortadan kaldırır, ayrıca kokuyu nötralize eder

  • Cilde temas eden yumuşak torba kumaşı - sağlam yapıda ve sıvıyı uzaklaştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca banyo veya yüzme sonrasında kolayca kuruma sağlar

  • Vücut dostu ergonomik yapı - torbanın şekli anatomiktir, gizlenebilir ve rahat şekilde kullanılmasını sağlar

Zor yönetilen stomalara yönelik dışbükey özellik

Alterna [Yeni Nesi] 1 parçalı kapalı ürün iki farklı konveks çeşidiyle sunulur,

örneğin kızarmış, geri çekilmiş veya cilt kıvrımında bulunan bakımı zor stomalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Peristomal cilde basınç uygulayarak, stomanın çıkıntı yapmasına izin verir ve sızıntı riskini azaltır.

Konveks hafif:

Kızarmış veya hafif geri çekilmiş olan stomalar için karın bölgesine hafif ve hassas basınç uygulayarak ekstra güven sağlayan çözüm.

Konveks:

Geri çekilmiş stomalar ve derin cilt kıvrımları ile skarlar (yara izleri) için karın bölgesine orta ile yüksek basınç uygulayarak ekstra güven sağlayan çözüm.

Konveks özellik ile ilgili ayrıntılı bilgi için stoma bakımı hemşirenize danışın.

Cevizli Mah. Karabük Cad. NO: 22/1 Kartal /İSTANBUL
0216 383 58 23


twitter

Twitter
 


twitter

Facebook
 


twitter

RSS
 


twitter

YouTube