Post-op Torba

Post-op Torba


Tek parçalı post-op torbalar az sıklıkla değiştirilebilir. Yapışkan altında sağlıklı cilt koşullarının sürdürülmesi önemlidir, aynı zamanda yapışkan çıkartılırken cilde zarar vermemelidir. Birinci yapişkan tabaka cilt koşullarını sağlayan yüksek düzeyde nem emme özelliği için, ikinci yapışkan tabaka ise cilt üzerinde emniyetle yapışmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Torba ostomi kontrolünü kolaylaştırmak için çıkarılabilen bir pencereye sahiptir, bu özellik ameliyattan sonraki erken dönemde, hasta bakımı ve ostomi kontrolü için eşsiz bir olanak sunar. Özel dizaynı sayesinde yatak carşafının kirlenme riskinide ortadan kaldırır. Post-op torbanın penceresiz modelide mevcuttur.

Ürün Tanımı

Alterna post-op ürünü, özgün Alterna spiral yapışkan ile postoperatif bakımın başlıca elemanlarını bir araya getirerek – ürünü çıkartmadan ve etkili drenaj ile stomaya kolayca erişmeyi sağlar.

  • Çıkarılabilir pencere - stomanın kolayca incelenebilmesini sağlar.

  • Büyük çıkış kapağı - kolay drenaj ve gece torbalarına bağlantı sağlar.

Tek parçalı

Güvenli ve cilt dostu, spiral yapışkan

Alterna spiral yapışkan, aşağıdakiler için spiral yapıda güvenli kullanım ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan malzemelerin kombinasyonudur:

  • Cildinize güvenli şekilde yapışır

  • Cildinizdeki nemin emilimini sağlar - cilt dostudur ve tahrişe karşı koruma sağlar

Alterna post-op steril ve nonsteril seçenekleriyle birlikte 70 mm ve 100 mm'lik pencereyle veya penceresiz olarak sunulmaktadır.

Cevizli Mah. Karabük Cad. NO: 22/1 Kartal /İSTANBUL
0216 383 58 23